NOVÉ ÚSTECKÉ PŘEHLEDY

 

Jseš návštěvník     

Pravidelné rubriky
TV KOUTek - TV KOUTek
Nepravidelné rubriky
a a

úvodník
program - obsah
linka veřejné důvěry
pozvánka do kina
bylo, je či bude...
primátoři
hvězdné okénko
ledárna
náš tip na výlet
zoo
káráme & chválíme
ústecké hospody
rozhovor
státní vědecká knihovna
činoherní studio
demo recenze
naše soutěž
vaříme s jirkou
kontakty
odkazy

hlavní strana

NOC s ANDĚLEM 9. 12. nabídla DJ Tvykse s Darou Rolins. Mimo živý muziky, která Andělovu půdu změnila v dance club, nabídla i Darinčino vystoupení z oslav nějakého výročí. Vojákovi o Dukle zpívala tak procítěné, že i Daru ta vzpomínka zaskočila
VÁNOČNÍ Vřískot? PŘÍŠTĚ… 'Jsme měkký!' říkám si nad štědrovečerními programy stanic SRN. U nás pohádky a pak mše, komedie či romantika, ale RTL, RTL 2, Vox a Sat 1 se s tím nemazlili. Snad aby vyvážily sváteční náladu a patos, po vánočních filmech šly horory Osvícení a Vřískot, akce Predátor či thriller Terror v Alcatrazu. Našim jediným letošním vánočním vřískotem byl ten u stromečků. Když někdo nedostal, co chtěl.
RECEPTÁŘ do … Od 1. ledna diváci ČT přijdou o Receptář Přemka Podlahy. Ten poslední mj. ukázal, jak pro Silvestra vyrobit klobouk z kartónu či brýle a nos z plat od vajec. 'Tam ale dávají blbosti. Vůbec se nedivím, že to ruší!' okomentovala návody má žena. Nashle v podzemí, Přemku!
JAPONSKOU kreslenou AKCI často dává TV Vox. Každé pondělí a někdy i ve středu a v pátek v noci si to komiksmani rozdávaj se zloduchy, příšerami a mimozemšťany. Občas je to nářez, zkuste to.
Jsem ZDRCEN. Už pár dnů na kabelu nejde Info kanál Kabelu plus. Bydlíc ve Všebo v 1. patře a nemaje tak rozhled, moc mi chybí nekonečné přenosy z denního i nočního Ústí, zabírané North Videem z věžáku na Terase. Se zvukem rádia North Music to bylo něco!
BYL to KOUŘ. Prima dala 17. 12. Vorlův socialistický rytmikál 'Kouř' a sodomilní sklípkani měli hody. Hl. role Slovák, dál Holubová, Zedníčková, Čtvrtníček, Dušek (coby kurva vedoucí), Vávra, Caban, Hanák, no klasika. Tenkrát jsem ho odzívnul, dnes docenil. Jeden dialožík za všechny: 'Už několik dnů jsem nepil.' 'Hmmm, no tak se koukej polepšit!' (eks)
Dík Pavlu Andělovi za jeho Noc s Markem Vašutem (ČT 2, 16. 12.). Po všech dohadech a jobovkách z poslední doby už zase vím, že to má pan Vašut v hlavě srovnaný. (lea)

TV KOUTEK - TV KOUTEK
CHABAŘOVICE FEST 7.
NOVÁ BYSTŘÍLNA
Zapomenutý generál Eduard Kadlec
Rozhovor s lékařem
CYKLOTOUR
Roman Holý vzpomíná

Archiv:

 

Copyright © 2001 KK & UKP'98