NOVÉ ÚSTECKÉ PŘEHLEDY

 

Jseš návštěvník     

Pravidelné rubriky
NAŠE SOUTĚŽ
Nepravidelné rubriky
a a

úvodník
program - obsah
linka veřejné důvěry
pozvánka do kina
bylo, je či bude...
primátoři
hvězdné okénko
ledárna
náš tip na výlet
zoo
káráme & chválíme
ústecké hospody
rozhovor
státní vědecká knihovna
činoherní studio
demo recenze
naše soutěž
vaříme s jirkou
kontakty
odkazy

hlavní strana

    Přestože jsme v prosincové soutěži zjednodušili otázky až na samé dno stopových prvků inteligence člověka (idiocie, imbecilita, debilita) a navíc jsme použili nápovědy ve formě 3 možností, tak si s námi zasoutěžila ‘pouze’ 1 žena. Není jí však nikdo jiný, než naše anonymní ‘alter ego’ Anna K. Z její odpovědi vyjímáme: ‘Přiznám se, že ještě nikdy v historii Vaší soutěže jsem neodpovídala s větším nadšením. Tentokrát mě výhra nemine!!!’ Nám skutečně nezbývá než poblahopřát a připomenout naší soutěžící, že tato výhra (BTV Sony) je po celý rok k dispozici před vchodem do mé vilky. Při této příležitosti by naše redakce chtěla poděkovat případnému náhodnému zaměstnanci jmenované firmy za zaslání přiměřené finanční odměny za naší nechtěnou reklamu, jelikož zmíněný BTV přežil (bez ochrany) na čerstvém vzduchu již 2 zimy a doposud nevykazuje žádné vnější změny. Ale zpět.
    Čím si vlastně naše soutěžící tuto výhru zasloužila? Bylo to především díky správným odpovědím. Na tu první ‘Jak se jmenoval kůň Vinnetoua?’ odpověděla dokonce ve správném překladu indiánského jména HATLATITLA - ILČI VÍTR, s dovětkem ‘to ví každé malé dítě’.
    V odpovědi na druhou otázku ‘Co je to MĚKOŇ?’ se také nenechala nalákat na naše 3 nápovědy a odpověděla takto:‘To neví nikdo, každopádně se ale o něm zpívá v lidové písni...Už mně koně vyváději...’ (a v tom případě tedy: MĚKOŇ). Přiznám se, že když jsem psal otázku třetí ‘Kolik bylo RŠ?’, tak jsem vůbec netušil, co to je (jsou) nějaký(é) RŠ, jelikož otázku nám navrhla naše čtenářka I. M. Takže za prvé děkujeme Anně K. za vysvětlení a za druhé opět blahopřejeme ke správné odpovědi. Zněla takto: ‘RŠ bylo pět - M. Dušín, J. Metelka, J. Hojer, Rychlonožka a Červenáček (Bublina se nepočítá) - to ví každé malé dítě.’ Na svou obranu bych však chtěl Anně K. připomenout, že už někdy nejsem žádné malé dítě.
    A nyní již otázky na leden. 1) Jak se říká TRABANTU s výfukem vepředu? 2) Je Kajínek a Grebeníček (sr.) vinen? 3) Je pravda co se povídá?
    To jsem teda na Vás velmi zvědav.

TV KOUTEK - TV KOUTEK
CHABAŘOVICE FEST 7.
NOVÁ BYSTŘÍLNA
Zapomenutý generál Eduard Kadlec
Rozhovor s lékařem
CYKLOTOUR
Roman Holý vzpomíná

Archiv:

 

J. B. Š.

Copyright © 2001 KK & UKP'98