NOVÉ ÚSTECKÉ PŘEHLEDY

 

Jseš návštěvník     

Pravidelné rubriky
BIOGRAF U LIBUŠKY
Nepravidelné rubriky
a a

úvodník
program - obsah
linka veřejné důvěry
pozvánka do kina
bylo, je či bude...
primátoři
hvězdné okénko
ledárna
náš tip na výlet
zoo
káráme & chválíme
ústecké hospody
rozhovor
státní vědecká knihovna
činoherní studio
demo recenze
naše soutěž
vaříme s jirkou
kontakty
odkazy

hlavní strana

ADRESA: Velká hradební 50, ÚL - centrum (naproti v souč. době rozvrtané Vaně, vedle Blue Café, skleněnými dveřmi do 1. patra. Bývalá předváděcí síň pro ‘komanče’ - pro ty, kteří si ještě [a rádi] vzpomínají.) Tel.: 047-520 79 79
PIVO: Březňák 10° - Kč 12,-; Zlatopramen 12° - Kč 15,-
JÍDLO:
Zrzavá polívka s pěnou, zrzavá polívka s pěnou podruhé... Teď ale vážně: bageta, páreček (co se támhle tulí u stolu), utopenec (z 1/2 párečku bude za chvilku), tlačenka (až lidožrouti zpracují), topinka (tu k tomu zakousnou).
PROVOZNÍ DOBA: PO - SO: 17 - 24.00 (pozn. bedlivě sledujte promítací dny!)
KAPACITA: Vyčíslená mým čtyřokým hledím na 40 miest (‘držim ti miesto, teraz už vieš co, nemusiš sa o svoj škopek bát...’)
ZÁCHOD: Je tu nebývale prostorný (na čemž se možná podepsal fakt, že těm komunistům bylo z těch keců asi tolikrát na zvracení, že si vyrobili takhle velké odpočívadlo). Takže potřeba zvaná ‘kabeláž’, nebo ‘vysypoš pytlikoš’ se nechá realizovat kdykoliv jedna radost. Jo a nezapomeňte ZHASÍNAT! (za dveřmi netrpělivě postává Reflektor mladých!)
PROSTŘEDÍ:
Takřka klubové až klubovnické. Několik stolů kulaťáků, tři pohodlnější boxy, 1x stolek na mini-pódiu, které slouží k různým produkcím (pianista D. Žalud, DJ Baži, koncerty kapel atd.), balkón na občasné provětrání, bar, pípa (neživotná), Ála (životná), škopek (potřebný)... V hospůdce/filmovém klubu U Libušky to nikterak špatně nevypadá a jak vidno, mnozí si sem již svou cestu našli (a to je bodře).
CHARAKTERISTIKA: U LIBUŠKY to mám docela rád a stejně jako k FRANTIŠOVI, i sem se rád vracím. Centrální poloha napomáhá zvýšené návštěvnosti (narozdíl od podobně laděné hospůdky v Biu U Franty na S. Terase) a často se tu slejzaj podobný, jednou již zde medializovaní typy (voni už vědi). Jinak BIOGRAF U LIBUŠKY funguje hlavně jako biograf, tedy kino (pro mladší), kam můžete zaskočit na spoustu pěknějch snímečků a posléze, třeba i předtím, smočit hrdlo o pár kroků vedle v hospůdce.
VERDIKT: Ne snad, že bych Šmahelíkům (Libuška + František) chtěl nějak nadržovat, prostě je mám rád a nebojím se zde k tomu přiznat. Podobně mám rád i věci, které dělají a jsou-li to nálevní prostory, tím lépe. Tudíž Libuška obdrží rovných 80%.

TV KOUTEK - TV KOUTEK
CHABAŘOVICE FEST 7.
NOVÁ BYSTŘÍLNA
Zapomenutý generál Eduard Kadlec
Rozhovor s lékařem
CYKLOTOUR
Roman Holý vzpomíná

Archiv:

 

emilio

Copyright © 2001 KK & UKP'98