úvodník 
  program - obsah 
  bylo, je či bude...I. 
  bylo, je či bude...II. 
  primátoři 
  hvězdné okénko 
  káráme & chválíme I.  
  státní vědecká knihovna
  
nová bystřílna 
  ústecké hospody 
  teplické hospody 
  zoo 
  demo recenze
  kontakty 
  odkazy 
  podporují nás 
  návštěvní kniha

 
   

Jste

návštěvník

Kde natankovat
v Ústí n. L.?

 

NOVÁ BYSTŘÍLNA


   Čas s časem se nám opět sešel, v mnoha případech i milí čtenáři, a máme zde červnovou Novou Bystřílnu. Po protrženém pytli odpovědí na fotografii s cikány, uveřejněné v předminulém čísle, jsem na snímek se sociálními případy obdržel pouhou jednu odpověď, což signalizuje, že hobousáci mnoho lidí nezajímají. A to je zásadní chyba, nikdy nevíme, kdy nás nějaký zakuklený bolševik připraví o náš těžce nabytý majetek, pochopitelně movitý a jak nuzným způsobem můžeme někdy i dopadnout, nebudeme li dávat větší pozor na své životní kroky.
Vítězem květnové Nové Bystřílny se tedy stává pan Honza Brambůrek z Teplic (ex. Z Ústí nad Labem), vynikající pianista a milovník výtvarného umění, jenž mi na soutěžní obrázek odpověděl otázkou: 'To si fotil ty, ty houmlesáky ve tvý soutěži?' (hrvn: 'ano') Možná mi však tuto odpovědní otázku položila H. Brambůrka přítelkyně Zuzka od H. Brambůrka, takže bylo-li tomu tak, tak ať se dohodnou doma, kdo si pojede do Ústí do redakce pro výhru. Měli si počkat se stěhováním a měli by to blíž!! Namítne-li nějaký škarohlíd, že na této odpovědi není zase nic tak moc legračního, musím mu jen přitakat, každopádně Honza či Zuzka projevili alespoň zájem a ten se počítá.
Nová fotografie, díky níž můžete vyhrát poměrně solidní obolus, Vám ukazuje dva tehdy ještě mladé muže a jednoho starého v dosti prapodivných kostýmech. Pouze dva z nich jsou maskami a Vy milí čtenáři, abyste to neměli tak jednoduché, musíte navíc určit, který muž z oněch tří si na sebe jen nehraje. A abych předešel vtipným odpovědím typu: 'To's fotil ty ?' tak Vám sděluji předem, že ne já, ale jistý Danek Korunka, servír z hospody 'U Havrana'. Ahoj příště… hrvn


K

Archiv:


 


Copyright © 2001 KK & UKP'98